Новости

https://drive.google.com/drive/folders/1AdhtRpHudPuhPNMiLNNr6qDsd3ylsELA

Інформаційні матеріали щодо Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 до кінця 2021 року.


Коммунальний позашкільний навчальний заклад «Одеська міська дитяча флотилія моряків «Бриг» проводить набір хлопчиків та дівчаток 6 — 9 класів шкіл м.Одеси для занять в гуртках за такими напрямками: судноводіння, судномеханіка, суднова архітектора, юнги, океанографія, юний моряк, англійська мова для моряків. 

Набір проводиться в наступні гуртки:

 —  «Юний судновий архітектор» — керівник гуртка Лобачов Максим Сергійович (тел. 068-386-50-56). Заняття проводяться за адресою: вул. Пироговська, 25 . 

 — «Англійська мова для моряків» — керівник гуртка Капленко Ганна Володимирівна (тел. 93-068-92-87). Заняття проводяться за адресами:

— вул.Пироговська, 25. 

— п-т.Акдеміка Глушко, 1- Г, ОНВК № 84.  

 — «Юний судноводій»: 

— керівник гуртка Орешніков Олександр Річардович (тел. 096-760-86-35). Заняття проводяться за адресою: вул. Пироговська, 25.  

— керівник гуртка Білобородов Сергій Іванович (тел. 067-487-17-75). Заняття проводяться за адресою: вул. Академіка Заболотного, 38/А, ОНВК «Морський ліцей -загальноосвітня школа №24». 

 — «Юний судномеханік»: 

— керівник гуртка Буй Віктор Пилипович (тел. 050-806-15-07). Заняття проводяться за адресою: п-т.Акдеміка Глушко, 1- Г, ОНВК № 84.  

— керівник гуртка Орешнікова Любов Василівна (тел. 097-115-82-59). Заняття проводяться за адресою:вул.Марсельська, 6, ОЗОШ №12.  

 — керівник гуртка Коваленко Ірина Георгіївна (тел.050-870-35-74) . Заняття проводяться за адресою: вул. Люстдорфська дорога, 25, Центр дитячої та юнацької творчості «Евріка».  

  — «Океанографія» —  керівник гуртка Баланчук Оксана Михайлівна (тел. 098-206-80-29). Заняття проводяться за адресою: вул. Пироговська, 25.

  — «Юнги»: 

— керівник гуртка Коваленко Ірина Георгіївна (тел.050-870-35-74) . Заняття проводяться за адресою: вул. Люстдорфська дорога, 25,  Центр дитячої та юнацької творчості «Евріка»  

 — керівник гуртка Орешнікова Любов Василівна (тел. 097-115-82-59). Заняття проводяться за адресою: вул.Марсельська, 6,  ОЗОШ №12.

— керівник гуртка Морій Олег Леонідович (тел. 067-483-47-59). Заняття проводяться за адресою: вул. Генерала Бочарова, 67, ЗОШ №92 .

— керівник гуртка Савусін Микола Павлович (тел.067-398-79-66). Заняття проводяться за адресою: вул.Преображеннська, 75, ОЗОШ №118. 

— керівник гуртка Броннікова Ірина Іванівна. (тел. 0960830109). Заняття проводяться за адресою: вул. Старопортофранківська, 45, ОЗОШ №122.

— керівник гуртка Валіцька Олеся Миколаївна. (тел. 0695614957). Заняття проводяться за адресою: вул. Махачкалинська, 7, ОЗОШ №17.

 — «Юний моряк» — керівник гуртка Савусін Микола Павлович (тел.067-398-79-66). Заняття проводяться за адресою: вул.Водопровідна, 13, ОЗОШ №79.  

Прийом заяв розпочинається з 1 вересня і триває протягом року. Заняття розпочинаються з 15 вересня. Термін навчання — 3 роки.  

Під час шкільних канікул організовуються екскурсії по місту, музеям Одеси, екскурсії на судна та кораблі. Після закінчення курсу навчання, з 1 червня по 20 липня, вихованців чекають чудова літня практика на водній станції «Ланжерон».


Після закінчення флотилії випускники отримують свідоцтво про позашкільну освіту та мають пріоритет при вступі до морських навчальних закладів.

Адреса: Одеса, вул. Пироговська, 25, телефон 722-63-50, http://flotilya-brig.com


1. Прийом до закладу здійснюється протягом навчального року (до закінчення комплектування груп у гуртках) за бажанням дітей та на підставі заяви батьків   або осіб, які їх замінюють.

 Для зарахування учнів, вихованців до гуртків надається довідка медичного закладу про відсутність у них протипоказань для занять, копія свідоцтва про народження  та 2 фото 3х4.

У період карантину заяви необхідно подавати на електронну пошту закладу.

                                                                         Форма заяви

Директору комунального позашкільного навчального закладу 

«Одеська дитяча міська флотилія «Бриг»

Орешнікову О.Р.

від  _________________________ ( ПІБ особи)

                                                                                                                       

                                                        З А Я В А

Прошу зарахувати мого сина (мою доньку) ______________________________ ( ПІБ дитини ) на навчання  до гуртка ____________________________ (вид гуртка) .   З умовами та правилами відвідування закладу ознайомлений (а) та зобов’язуюся їх дотримуватися.

Даю згоду на обробку моїх персональних даних та даних моєї дитини у порядку,          встановленому чинним законодавством України.

Дата ________                                                                           Підпис ____________

2. Перелік гуртків за напрямками:

— судно механічний;
— судно електромеханічний;
— судноводіння;
— океанографії;
— англійська мова для моряків;
— «Юний моряк»;
— «Юнги».

Внимание! Короновирус!

Уважаемые родители, воспитанники и друзья! В нашей стране зафиксирован случай заражения короноворусом. Пожалуйста, по возможности, оставайтесь дома. Мойте чаще руки. Держитесь на расстоянии от людей! Берегите себя и своих близких! И будьте здоровы!

Внимание! Карантин!

С 12.03.2020 во флотилии «Бриг» вводится карантин, в связи с опаснейшим вирусом «Короновирус». Ориентировочно, на 3 недели. Задания для самостоятельного выполения и материал для изучения руководители кружков будут отправлять в группы Вайбер.

https://osvita-omr.gov.ua/do-uvahy-batkiv-kerivnykiv-zakladiv-osvity-ta-pedahohiv/

Во время зимних каникул 2019-2020 учащиеся флотилии «Бриг» посещали различные музеи и выставки, предоставив несколько фотографий для нашего «Альбома флотилии».

Во время школьных каникул учащиеся флотилии «Бриг» посещали различные музеи, такие как: Музей им.Де Волана Одесского порта, музей пожарного дела в Одессе, Музей воинской славы и Афганской войны и т.д. . Также ученики посетили выставку «Водные виды спорта» и выставку мастер-класс «Техніки писанкарства».

 

27 июня юные флотильцы и приглашенные гости праздновали 45-летие Флотилии «Бриг».

На берегу Черного моря состоялось торжественное мероприятие с огромным количеством поздравлений, стихотворений и благодарностей коллективу флотилии за их работу.

Юных мореплавателей так же приветствовали: «Ассоциация морских капитанов Одессы», «Организация ветеранов флота Черноморского морского пароходства».