Новини

Увага! Навчання 2023-2024 р. у КЗПО “ОМДФМ “Бриг” відбувається в змішаній формі!

90-і роковини Голодомору 1932–1933 років

27-ї річниця прийняття Конституції України

Інформаційні матеріали Українського інституту національної пам’яті розміщено на офіційному вебсайті Міністерства за покликанням:

https://mon.gov.ua/storage/app/media/zagalna%20serednya/metodichni%20recomendazii/2023/06/15/Inform.materialy.UINP.do.Dnya.Konstytutsiyi.Ukrayiny-2023.pdf

Вручення свідотств про закінчення флотилії “Бриг”

31 травня 2023року відбулось вручення свідотств про закінчення Комунального закладу позашкільної освіти “Одеська міська дитяча флотилія моряків “Бриг”. Наші випускники отримали свої свідотства про закінчення навчання та надію на світле і мирне майбутнє. 

В КЗПО “ОМДФМ “Бриг” затверджено структуру 2022-2023 навчального року: з 01 вересня 2022 по 31 травня 2023 року. Виходячи з умов закладу, форму навчання обрано дистанційну, із зміною її в разі потреби. Під час організації освітнього процесу в закладі позашкільної освіти, проводяться протиепідемічні заходи з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Навчальний рік 2022-2023 в КЗПО “ОМДФМ “Бриг” розпочинається з 15.09.2022 і буде відбуватись дистанційно.

Увага! З 14.03.2022 навчання у КЗПО “ОМДФМ “Бриг” буде відбуватися дистанційно!

Шановні вихованці та батьки!

З 29 листопада флотилія «Бриг» відновлює навчання очно. Чекаємо всіх на заняття!

Шановні вихованці! У зв’язку з погіршенням епідситуації, листа МОН, з 18.10.2021 ми переходимо на дистанційне навчання. Всю детальну інформацію керівники гуртків нададуть в групах месенджерів та по телефону.

https://drive.google.com/drive/folders/1AdhtRpHudPuhPNMiLNNr6qDsd3ylsELA

Інформаційні матеріали щодо Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 до кінця 2021 року.


Комунальний заклад позашкільної освіти “Одеська міська дитяча флотилія моряків “Бриг” проводить набір хлопчиків та дівчаток 6 — 11 класів шкіл м.Одеси для занять в гуртках за такими напрямками: судноводіння, судномеханіка, суднова архітектора, юнги, океанографія, юний моряк, англійська мова для моряків. 

Набір проводиться в наступні гуртки:

 —  «Юний судновий архітектор» – керівник гуртка Лобачов Максим Сергійович . Заняття проводяться за адресою: вул. Пироговська, 25 . 

 — «Англійська мова для моряків» — керівник гуртка Капленко Ганна Володимирівна . Заняття проводяться за адресами:

– вул.Пироговська, 25. 

– п-т.Акдеміка Глушко, 1- Г, ОНВК № 84.  

 — «Юний судноводій»: 

– керівник гуртка Орешніков Олександр Річардович . Заняття проводяться за адресою: вул. Пироговська, 25.  

– керівник гуртка Білобородов Сергій Іванович. Заняття проводяться за адресою: вул. Академіка Заболотного, 38/А, ОНВК «Морський ліцей -загальноосвітня школа №24». 

 — «Юний судномеханік»: 

– керівник гуртка Буй Віктор Пилипович. Заняття проводяться за адресою: п-т.Акдеміка Глушко, 1- Г, ОНВК № 84.  

– керівник гуртка Орешнікова Любов Василівна. Заняття проводяться за адресою:вул.Марсельська, 6, ОЗОШ №12.  

 – керівник гуртка Коваленко Ірина Георгіївна. Заняття проводяться за адресою: вул. Люстдорфська дорога, 25, Центр дитячої та юнацької творчості «Евріка».  

  — «Океанографія» –  керівник гуртка Баланчук Оксана Михайлівна. Заняття проводяться за адресою: вул. Пироговська, 25.

  — «Юнги»: 

– керівник гуртка Коваленко Ірина Георгіївна. Заняття проводяться за адресою: вул. Люстдорфська дорога, 25,  Центр дитячої та юнацької творчості «Евріка»  

 – керівник гуртка Орешнікова Любов Василівна. Заняття проводяться за адресою: вул.Марсельська, 6,  ОЗОШ №12.

– керівник гуртка Морій Олег Леонідович. Заняття проводяться за адресою: вул. Генерала Бочарова, 67, ЗОШ №92 .

– керівник гуртка Савусін Микола Павлович. Заняття проводяться за адресою: вул.Преображеннська, 75, ОЗОШ №118. 

– керівник гуртка Броннікова Ірина Іванівна. Заняття проводяться за адресою: вул. Старопортофранківська, 45, ОЗОШ №122.

 — «Юний моряк» – керівник гуртка Савусін Микола Павлович. Заняття проводяться за адресою: вул.Водопровідна, 13, ОЗОШ №79.  

Прийом заяв розпочинається з 1 вересня і триває протягом року. Заняття розпочинаються з 15 вересня. Термін навчання – 3 роки.  

Під час шкільних канікул організовуються екскурсії по місту, музеям Одеси, екскурсії на судна та кораблі. Після закінчення курсу навчання, з 1 червня по 20 липня, вихованців чекають чудова літня практика на водній станції «Ланжерон».


Після закінчення флотилії випускники отримують свідоцтво про позашкільну освіту та мають пріоритет при вступі до морських навчальних закладів.

Адреса: Одеса, вул. Пироговська, 25, телефон  096-760-86-35, http://flotilya-brig.org


1. Прийом до закладу здійснюється протягом навчального року (до закінчення комплектування груп у гуртках) за бажанням дітей та на підставі заяви батьків   або осіб, які їх замінюють.

 Для зарахування учнів, вихованців до гуртків надається довідка медичного закладу про відсутність у них протипоказань для занять, копія свідоцтва про народження  та 2 фото 3х4.

У період карантину заяви необхідно подавати на електронну пошту закладу.

                                                                         Форма заяви

Директору комунального закладу

позашкільної освіти 

«Одеська дитяча міська флотилія «Бриг»

Орешнікову О.Р.

від  _________________________ ( ПІБ особи)

                                                                                                                       

                                                        З А Я В А

Прошу зарахувати мого сина (мою доньку) ______________________________ ( ПІБ дитини ) на навчання  до гуртка ____________________________ (вид гуртка) .   З умовами та правилами відвідування закладу ознайомлений (а) та зобов’язуюся їх дотримуватися.

Даю згоду на обробку моїх персональних даних та даних моєї дитини у порядку,          встановленому чинним законодавством України.

Дата ________                                                                           Підпис ____________

2. Перелік гуртків за напрямками:

– судно механічний;
– судноводіння;
– океанографії;
– англійська мова для моряків;
– «Юний моряк»;
– «Юнги».

Внимание! Короновирус!

Шановні батьки, вихованці та друзі! У нашій країні зафіксовано випадок зараження коронорусом. Будь ласка, по можливості залишайтеся вдома. Мийте частіше руки. Тримайтеся на відстані людей! Бережіть себе та своїх близьких! І будьте здорові!

Увага! Карантін!

З 12.03.2020 у флотилії “Бриг” вводиться карантин у зв’язку з найнебезпечнішим вірусом “Короновірус”. Орієнтовно на 3 тижні. Завдання для самостійного виконання і матеріал для вивчення керівники гуртків будуть надсилати до групи Вайбер.

https://osvita-omr.gov.ua/do-uvahy-batkiv-kerivnykiv-zakladiv-osvity-ta-pedahohiv/

Під час зимових канікул 2019-2020 учні флотилії “Бриг” відвідували різні музеї та виставки, надавши кілька фотографій для нашого “Альбому флотилії”.Під час шкільних канікул учні флотилії “Бриг” відвідували різні музеї, такі як: Музей ім. Де Волана Одеського порту, музей пожежної справи в Одесі, Музей військової слави та Афганської війни тощо. . Також учні відвідали виставку “Водні види спорту” та виставку майстер-клас “Техніки писанкарства”.

Під час шкільних канікул учні флотилії “Бриг” відвідували різні музеї, такі як: Музей ім. Де Волана Одеського порту, музей пожежної справи в Одесі, Музей військової слави та Афганської війни тощо. . Також учні відвідали виставку “Водні види спорту” та виставку майстер-клас “Техніки писанкарства”.

 

27 червня юні флотильці та запрошені гості святкували 45-річчя Флотилії «Бриг».

На березі Чорного моря відбувся урочистий захід з величезною кількістю привітань, віршів та подяк колективу флотилії за їхню роботу.

Юних мореплавців також вітали: «Асоціація морських капітанів Одеси», «Організація ветеранів флоту Чорноморського морського пароплавства».